Co ekscytuje najlepszego architekta w Polsce w nowym Audi A7 Sportback?

Co ekscytuje najlepszego architekta w Polsce w nowym Audi A7 Sportback?

Na początku marca rozpoczęła się kampania Audi A7 Sportback, której jednym z elementów był projekt z udziałem Roberta Koniecznego, cenionego architekta  - laureata wielu prestiżowych nagród. 

Koncepcję materiałów video z nowym Audi A7 Sportback oraz z udziałem Roberta Koniecznego przygotowała agencja Isobar Poland Group, która odpowiada za kompleksowe działania dla marki Audi w Polsce z zakresu obsługi strategicznej i kreatywnej w obszarze komunikacji ATL, online oraz social media.

W przygotowanej serii filmów Robert Konieczny, słynący ze śmiałych, często nowatorskich realizacji i projektów, opowiada o najważniejszych cechach auta z perspektywy architekta - entuzjasty dobrego designu i innowacyjnych technologii, które służą człowiekowi. Wizjonerskie koncepcje Roberta Koniecznego są bliskie filozofii konstruktorów nowego modelu Audi.  Łączy je znakomity design, zastosowanie przełomowych technologii i niestandardowe rozwiązania nadające przedmiotom prestiżu.

Sylwetka auta to połączenie sportowego charakteru z elegancją podkreśloną klasyczną estetyką quattro. Wnętrze porusza swym wzornictwem. Zastosowano w nim szereg inteligentnych, przełomowych rozwiązań z myślą o autach do jazdy autonomicznej. Proste i intuicyjne zarządzanie systemami dostępnymi w samochodzie odbywa się za pomocą wysokiej rozdzielczości ekranów dotykowych z innowacyjną funkcją touch response.

"Audi A7 Sportback doskonale koresponduje ze stworzonym przez Roberta Koniecznego konceptem domu autorodzinnego, w którym garaż jest głównym wejściem do domu, a auto nie tylko środkiem transportu, ale także elementem wystroju. Ponadto zarówno samochód, jak i projekty architekta wyróżniają się niesamowitym designem i intuicyjną technologią" - komentuje Joanna Biernacka, creative director Isobar Poland Group.

W ramach projektu zostały przygotowane filmy wideo w różnych formatach: o designie, technologii i prestiżu. Zdjęcia zostały nakręcone w najnowszej realizacji Roberta Koniecznego - Domu po Drodze, który stoi w połowie drogi wijącej się przez działkę i jest niejako jej przedłużeniem: wstęga drogi zawija się, tworząc bryłę budynku.

Wszystkie filmy z udziałem architekta możecie zobaczyć tutaj.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze