Chcesz zostać właścicielem kurortu na rajskiej wyspie? Wystarczy, że kupisz los na loterię za 10 dolarów

Chcesz zostać właścicielem kurortu na rajskiej wyspie? Wystarczy, że kupisz los na loterię za 10 dolarów

10 dolarów, czyli około 34 złote wystarczą, żeby stać się właścicielem jednego z najbardziej popularnych i najlepiej ocenianych resortów w Ameryce Środkowej. Casa Cayuco szuka nowego właściciela, a jedyną inwestycją, którą należy poczynić w celu zyskania szansy na posiadanie wakacyjnego raju na własność jest zakup losu na loterii i odrobina szczęścia.

Obecni właściciele Casa Cayuco postanowili sprzedać obiekt i zająć się budowaniem czegoś nowego od podstaw. Młode małżeństwo z Detroit, Steve i Suzanne kupili resort w 2012 roku, po tym jak rzucili pracę w korporacji i postawili wszystko na jedną kartę. Od tego czasu wiele zmieniło się w ich życiu, łącznie z powitaniem nowego członka rodziny - małej Miny Rose. Przez niemal sześć lat, udało się im zyskać lojalność gości i zapewnić lokalnym mieszkańcom godne miejsce pracy.

Kiedy Steve i Suzanne decydowali się na odkupienie obiektu od ówczesnych właścicieli, Toma i Lindy Kimbrell Casa Cayuco nie wyglądała tak jak dziś. Małżeństwo przekształciło "domek letniskowy" w ekologiczny kurort z prawdziwego zdarzenia o powierzchni 80 akrów. Teraz nad samą plażą mieszczą się cztery niezależne domki, dwa apartamenty, główny siedziba oraz luksusowy apartament należący do właścicieli. Na terenie obiektu znajduje się także przystań, kuchnia oraz pralnia. W Casa Cayuco może wypocząć maksymalnie 24 gości, na których czeka mnóstwo atrakcji, takich jak nurkowanie, surfowanie, paddle boarding, czy spływ kajakowy. Misją kurortu jest także przybliżanie lokalnej kultury i pysznego jedzenia. Codziennie łowi się tu świeże ryby i owoce morza.

Casa Cayuco zlokalizowane jest w prowincji Bocas del Toro w Panamie nad Morzem Karaibskim. Od granicy z Kolumbią dzieli ośrodek zaledwie 50 kilometrów, a goście mogą liczyć na niesamowite widoki z każdej strony. Za dnia można cieszyć się białym piaskiem i błękitną wodą na rajskiej plaży lub wybrać się na spacer po pobliskich bujnych lasach. Wieczorem na terenie kurortu organizowane są liczne atrakcje i serwowane pyszne drinki.

Nowy nabywca będzie mógł zrobić z obiektem co tylko zechce, ale najpierw musi uśmiechnąć się do niego szczęście. Steve i Suzanne nie czekają bowiem na milionera z walizką pieniędzy. Postawili na niekonwencjonalną metodę sprzedaży inwestycji, dzięki czemu każdy pasjonat lub osoba, która tak, jak oni kilka lat temu pragnie zmienić coś w swoim życiu, dostanie szansę na spełnienie marzeń. Wystarczy kupić los na loterii, którego koszt to 10 dolarów i cierpliwie czekać na ogłoszenie zwycięzcy. Obecni właściciele zobowiązali się nawet do pomocy nowemu nabywcy, pod warunkiem, że będzie chciał kontynuować prowadzenie biznesu w podobnej formie. Firma organizująca loterię dołoży także 50 tysięcy dolarów na start.

Będziecie próbować szczęścia? Kupony można wypełniać do 11 kwietnia, a więcej szczegółów poznacie na stronie organizatora loterii.

źródło: Fly4Free

sznyt tygodnia

najnowsze