Airbnb startuje z platformą Plus. Znajdziemy tam tylko sprawdzone i wyselekcjonowane obiekty

Airbnb startuje z platformą Plus. Znajdziemy tam tylko sprawdzone i wyselekcjonowane obiekty

Airbnb całkowicie zmieniło sposób w jaki podróżujemy. Dzięki platformie jesteśmy w stanie znaleźć nocleg w przystępnej cenie i interesującej lokalizacji niemal w każdym miejscu na ziemi. Często pobyt w mieszkaniu wynajętym za pomocą portalu wiąże się z czymś więcej niż tylko świadomością tego, że mamy gdzie zostawić walizki, a wieczorem przyłożyć głowę do poduszki. Od tego są hotele - Airbnb oferuje także kulturowe przeżycia i atmosferę, która często wpływa na ogólny odbiór naszych wakacji. Zazwyczaj jeszcze milej wspominamy podróże mając w pamięci pyszne śniadanie przygotowane przez gospodarza, jednak nie zawsze Airbnb dostarcza dobrych wspomnień.

Wybierając nocleg kierujemy się liczbą pozytywnych opinii, ale bywa i tak, że miejsce, do którego trafiamy rozczarowuje już od progu, a po obiecanych w ogłoszeniu udogodnieniach nie ma ani śladu. Taka przykra niespodzianka może skutecznie popsuć humor na resztę wyjazdu, dlatego Airbnb zamierza dołożyć wszelkich starań, aby użytkownicy portalu, którym zależy na najwyższym komforcie dostali to, czego szukają. W swoje 10 urodziny platforma startuje z nową usługą Airbnb Plus. Znajdziemy tam tylko starannie wyselekcjonowane noclegi, które przeszły kontrolę i zdobyły 100 lub więcej punktów.

Podczas kontroli sprawdzana jest zgodność obiektu z opisem. Weryfikuje się takie rzeczy jak liczba oferowanych ręczników, czy goście mają wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie swoich ubrań, a nawet faktyczną obecność sztuki na ścianach mieszkania. Żadna nieścisłość nie może zostać pominięta, dlatego Airbnb Plus to opcja dla wszystkich, którzy nie mają ochoty zrujnować sobie wakacji śpiąc pod pościelą z flaneli lub biorąc prysznic pod słabym ciśnieniem wody.

źródło: Coolmaterial

sznyt tygodnia

Karlmann na nowo definiuje pojęcie luksusu. Oto samochód, który przetrwa apokalipsę 1
Karlmann na nowo definiuje pojęcie luksusu. Oto samochód, który przetrwa apokalipsę
Adidas chce produkować buty tylko z plastiku wyłowionego w oceanach 2
Adidas chce produkować buty tylko z plastiku wyłowionego w oceanach
Tuhura to luksusowy superjacht przypominający kanadyjkę 3
Tuhura to luksusowy superjacht przypominający kanadyjkę
130 lat tradycji. Legendarna palarnia kawy Pluton wróciła na kawową mapę Polski 4
130 lat tradycji. Legendarna palarnia kawy Pluton wróciła na kawową mapę Polski
Odpowiedź na Mercedesa 300SL, czyli BMW 507 Roadster z 1957 roku zostanie sprzedane z ponad 2 miliony euro 5
Odpowiedź na Mercedesa 300SL, czyli BMW 507 Roadster z 1957 roku zostanie sprzedane z ponad 2 miliony euro

najnowsze