iPhone X x Bentley Edition to luksusowa wersja smartfona zarezerwowana tylko dla wybranych

iPhone X x Bentley Edition to luksusowa wersja smartfona zarezerwowana tylko dla wybranych

Nowy iPhone X zaskoczył ceną nawet tych, którzy spodziewali się, że nie będzie to najtańszy smartfon świata. Niektórym jednak trudno jest dogodzić, dlatego przeróżne firmy decydują się na personalizowanie sprzętów Apple, nadając im unikatowego charakteru. Weźmy chociażby iPhone'a x Tesla z baterią słoneczną. W tym przypadku mamy do czynienia z ukłonem w stronę innowacyjności firmy Elona Muska, choć customowemu smartfonowi nie brakuje przyciągających wzrok detali. Ci, którzy naprawdę szukają luksusowego rozwiązania, które podkreśli ich status powinni jednak zainteresować się iPhone X x Bentley Edition.

Czego możemy spodziewać się po iPhonie, doskonale wiedząc z jakich samochodów słynie Bentley? Po pierwsze jest to edycja limitowana - powstanie tylko 100 sztuk smartfona. Po drugie, do jego wykonania użyto drogich materiałów, w tym 18-karatowego złota, z którego zrobiona jest tylna obudowa i ramka dookoła kamery. Bentley zastąpił także "jabłuszko" swoim własnym logo.

Na zdjęciu, które wyciekło do sieci widzimy też ten konkretny egzemplarz oznaczony jest numerem 19. Pod spodem widoczna jest adnotacja o ręcznym wykonaniu telefonu, a dodatkowo w oczy rzucają się wzory na powierzchni obudowy, które podkreślają oryginalny charakter sprzętu.

Smartfony nie trafiły jeszcze do sprzedaży na stronie internetowej marki i prawdopodobnie nigdy nie trafią. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że iPhone w wersji lux będzie oferowany klientom, którzy zdecydują się na zakup jednego z samochodów Bentleya. Możemy zatem pomarzyć - i o złotym iPhonie i o nowiutkim Bentleyu.

źródło: Luxatic

sznyt tygodnia

najnowsze