Takiego biurka jeszcze nie widzieliście. Wewnątrz ma aż 6 głośników

Takiego biurka jeszcze nie widzieliście. Wewnątrz ma aż 6 głośników

Francuska firma LD Studio rozpieszcza artystów zajmujących się muzyką. Stworzyła dla nich eleganckie biurko, w którym znajduje się aż sześć głośników, porty USB i moduł Bluetooth umożliwiające podłączenie komputera do mebla. Wystarczy przy nim usiąść i zacząć komponować.

Projektanci z francuskiej firmy LD Studio wyposażyli multimedialne biurko Laptop Dock Studio we wszystko czego potrzeba miłośnikom muzyki, twórcom i kompozytorom. Pod blatem znajdziemy więc dwa potężne średniotonowe głośniki, dwa głośniki kopułowe wysokotonowe, głośnik basowy i dwa głośniki szerokopasmowe. Ponadto projektanci nie zapomnieli o umieszczeniu wewnątrz biurka dwóch portów USB typu B, wejściu liniowym stereo (mini jack i RCA) i module Bluetooth 4.0, który zapewnia bezprzewodową łączność.

Wszystkie wyżej opisane komponenty technologiczne mieszczą się wewnątrz ręcznie wykonanego blatu z włoskiego drewna orzechowego, co pozwala na wydobycie z głośników naturalnego i dobrze brzmiącego dźwięku. Natomiast na wierzchu biurka znajduje czarna skórzana podkładka, na której możemy umieścić komputer i następnie podłączyć go do multimedialnego biurka. Według projektantów mebla, umożliwia to artystom komponowanie, pisanie i odsłuchiwanie utworów w zaciszu domowego studia.

Tłumaczą, że podczas prac koncepcyjnych korzystali z pomocy ekspertów zajmujących się muzyką oraz konsultowali się z francuskim kompozytorem Calogero, który pomógł firmie zoptymalizować biurko i dostosować je do potrzeb muzyków. – Laptop Dock Studio to najwyższej jakości spójny system, opracowany od początku do końca bez żadnych kompromisów wewnątrz LD Studio uzyskując najlepsze połączenie akustyki i elektroniki – piszą na oficjalnej stronie produktu jego pomysłodawcy.

Jeśli jednak nie potrzebujesz multimedialnego biurka do komponowania utworów, ale jedynie chcesz posłuchać muzyki, to mamy dobrą wiadomość. Francuzi z LD Studio wypuścili niedawno drewniany głośnik wyposażony w moduł Bluetooth, który pozwoli ci połączyć z nim dowolne urządzenie: smartfon, laptop, telewizor – na co tylko masz ochotę i słuchać ulubionych utworów w wysokiej jakości.

Sprawdźcie ofertę LD Studio i wybierzcie sprzęt, który najbardziej odpowiada waszym oczekiwaniom.

źródło: Bless This Stuff/ autor: Adam Sawicki

sznyt tygodnia

najnowsze