Raf Simons zaprojektował plecaki i torby w stylu Blade Runnera dla Eastpak

Raf Simons zaprojektował plecaki i torby w stylu Blade Runnera dla Eastpak

Raf Simons i Eastpak współpracują ze sobą już po raz szósty. Tym razem projektant sięgnął po estetykę znaną wszystkim fanom azjatyckiej mody ulicznej, która zdobywa sobie coraz większe grono zwolenników i inspiruje marki modowe na całym świecie. Simons w swoich projektach odniósł się do filmu "Blade Runner" nadając kolekcji plecaków i toreb futurystyczny charakter.

W kolekcji znajdziemy plecak w dwóch kolorach (bordowym i czerwonym) w całości wykonany z winylu z podszewką widoczną przez transparentne tworzywo. Reszta akcesoriów wykonana jest z grubego płótna, które ozdabiają polimerowe i metalowe, błyszczące detale. Przy projektowaniu zadbano o to, by każdy model był jak najbardziej funkcjonalny, wyposażając je w dużą ilość schowków i pojemne kieszenie, a także paski, które łatwo można regulować.

Raf Simons stworzył prawdziwie miejskie torby plecaki, którym nie brakuje nowoczesnego i streetowego stylu. Na stronie Eastpak znajdziecie wszystkie modele, których ceny zaczynają się od 187 dolarów.

źródło: Hypebea

sznyt tygodnia

najnowsze