AquaJet H2 to skuter, dzięki któremu poczujcie się jakbyście latali pod wodą

AquaJet H2 to skuter, dzięki któremu poczujcie się jakbyście latali pod wodą

Wiedzieliście, że w Internecie można znaleźć całe mnóstwo filmików nagranych podczas nurkowania z mantami? Ba, można nawet wziąć udział w specjalnie zorganizowanych wycieczkach do miejsc, w których żyją te gigantyczne stworzenia i na własnej skórze przekonać się jakie to uczucie pływać wśród majestatycznie poruszających się ryb. Takie doświadczenie na pewno na długo zapadnie w pamięć, ale szanse na regularne powtórki są zazwyczaj niewielkie (koszty, odległość, urlop - sami wiecie jak jest). Zgadzamy się, że nic nie zastąpi natury, ale jest coś co może zamienić zwykłe nurkowanie w superzabawę.

AquaJet H2 zagwarantuje porządnego podwodnego kopa. Skojarzenia z mantą nasuwają się same, ale diabły morskie to nie jedyna inspiracja, po którą sięgnęli twórcy skutera. Urządzenie, które ma sprawić, że poczujemy się jakbyśmy latali pod wodą, czerpie z konstrukcji samolotów. Projektanci zadbali o idealny balans skrzydeł, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zrobimy fikołka, pozostaje tylko czysta przyjemność z podwodnej jazdy.

Skuter posiada trzy stopnie prędkości, które można regulować przyciskiem znajdującym się na prawym skrzydle. Maksymalna prędkość z jaką pokonamy drogę przez morskie głębiny to 9 km/h. Nie robi to na was wrażenia? Idziemy o zakład, że pod wodą odczujecie to przyspieszenie zupełnie inaczej, a zabawa wciągnie was na całego. Sprzęt przeznaczony jest przede wszystkim dla amatorów, dlatego bez zarzutu działa na głębokości do 18 metrów.

AquaJet H2 to bardzo kompaktowy sprzęt, który składa się w kilka minut. Waży zaledwie 18 kilogramów, a jego silnik jest na tyle cichy, że nie zakłóca życia organizmów żyjących w podwodnym królestwie. Na jednym ładowaniu baterii można przepłynąć 100 minut, a gdybyście martwili się o to, co się stanie ze sprzętem jeżeli wyślizgnie się wam z rąk, uspokajamy, że skuter wyposażony jest w system, który automatycznie wypycha go na powierzchnię wody.

Aktualnie zbierane są fundusze na produkcję skutera, a jeżeli chcielibyście mieć swój sprzęt w okazyjnej cenie (799$), wesprzyjcie akcję na platformie Indiegogo.

źródło: Indiegogo