Tambour Slim Metallic Flower od Louis Vuitton to elegancki zegarek dla kobiet, który robi wrażenie

Tambour Slim Metallic Flower od Louis Vuitton to elegancki zegarek dla kobiet, który robi wrażenie

Kolekcja Tambour Slim Louis Vuitton składa się z kilku niesamowitych zegarków, ale my dziś skupimy się modelu przeznaczonym dla kobiet. Tambour Slim Metallic Flower to najnowsza propozycja francuskiej marki, której motywem przewodnim jest niezwykły kwiatowy wzór oparty na legendarnym emblemacie LV - Monogram Flower.

Zainspirowana płynnymi formami, grą świateł i refleksów, elegancka tarcza zegarka ozdobiona jest 60 kwiatowymi monogramami, które zachodzą na siebie tworząc ciekawe zjawisko optyczne i pobudzają nasze oczy intensywnym metalicznym blaskiem, a osiem wypolerowanych, małych kamieni umieszczonych dookoła cyferblatu podkreśla piękne, współczesne wzornictwo.

Nie sposób nie zauważyć też złotych wskazówek, uzupełnionych czterema ikonicznymi motywami Louis Vuitton, które zastępują godziny 12.00, 15.00, 18.00 i 21.00. Złote elementy kontrastujące z polerowaną stalą dodają jeszcze więcej uroku zegarkowi, który będzie dostępny w trzech rozmiarach: 28, 33 i 39 mm. W zegarku można także wymieniać pasek, co daje możliwość dowolnej personalizacji i dopasowania eleganckiego modelu do swojego unikatowego stylu.

Zajrzyjcie na stronę LV po więcej informacji, a jeżeli jesteście zainteresowani zakupem, musicie się przygotować na wydatek rzędu około 10 000 złotych.

źródło: That Dope