Spędź noc w lodowym hotelu HBO z postaciami z Gry o Tron

Spędź noc w lodowym hotelu HBO z postaciami z Gry o Tron

Zagorzali fani "Gry o Tron" nie muszą już dłużej marzyć o odwiedzeniu mitycznych królestw - wystarczy, że wybiorą się do lodowego hotelu otwartego właśnie w Lapland w Finlandii, w którym tematem przewodnim jest właśnie kultowy serial. Hotel został zbudowany we współpracy z HBO i podobnie jak szwedzki pierwowzór, zbudowany jest w całości z lodu i śniegu.

Motywy i postacie z popularnej serii zostały misternie wyrzeźbione z lodowych brył. Spójrzcie tylko, jak idealnie oddano postać gigantycznego i demonicznego Białego Wędrowca nad łóżkiem. Świetnie prezentuje się też lodowa zjeżdżalnia w kształcie smoka i replika Żelaznego Tronu. Nawet rekonstrukcja Ściany Twarzy prezentuje się bardzo realistycznie. Na lodowych rzeźbach jednak się nie kończy. Napoje podawane są w szklankach i kieliszkach rzeźbionych z lodu, natomiast potrawy serwuje sąsiadująca z obiektem restauracja.

W pokojach zaprojektowanych przez rzeźbiarzy z Rosji, Polski, Łotwy i Ukrainy temperatury są utrzymywane na  poziomie -5 stopni Celsjusza, dlatego gościom zaleca się pozostanie w jednym z 30 lodowych pokoi tylko przez jedną noc. Hotel oferuje również wiele atrakcji, w tym przejażdżki psim zaprzęgiem lub reniferami, przejażdżki na skuterach śnieżnych, narciarstwo biegowe i zajęcia z rzeźbienia w lodzie.

Jeśli szukacie opcji na krótki wyjazd, pobyt w hotelu możecie rezerwować tylko do niedzieli, 8 kwietnia 2018 roku.

źródło: Lapland Hotels

sznyt tygodnia

najnowsze