Na luksusowym statku Eclipse Discovery jest czas na relaks i na odkrywanie dalekich zakątków świata

Na luksusowym statku Eclipse Discovery jest czas na relaks i na odkrywanie dalekich zakątków świata

Zazwyczaj statki pasażerskie spełniają jedno z dwóch zadań: używa się ich do eksploracji różnych zakątków świata lub po prostu wypoczywa się na pokładzie w luksusowych warunkach, dryfując po egzotycznych morzach i oceanach. Dlaczego jednak jesteśmy zmuszani do wyboru między jedną a drugą opcją? Dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym? Ok, ktoś jednak też miał dość i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Tym sposobem miłośnicy wypoczynku i przygód na pełnym morzu dostali superjacht od Scenic Luxury Tours & Tours, który został stworzony dla obu celów.

Olbrzymi 168-metrowy statek, na którym znajduje się 114 luksusowych apartamentów (każdy z własnym prywatnym balkonem), mieści załogę złożoną z 176 osób. Miejsca wystarczy dla takiej samej liczby pasażerów. Załoga statku jest przeszkolona na najwyższym poziomie i zapewnia tylko najlepsze usługi, będąc do dyspozycji gości w dziewięciu restauracjach, spa, basenach krytych i odkrytych, pralniach i wielu innych.

Na statku pracują także wykwalifikowani przewodnicy, którzy odkryją przed gośćmi szereg atrakcji - od kajakarstwa, pieszych wędrówek na rakietach śnieżnych, przez naukę nurkowania, po loty helikopterem i wycieczki w głąb morza w łodziach podwodnych.

Trasa statku przebiega przez Atlantyk z Kołu Podbiegunowego, aż do wierzchołka Antarktydy. Ceny za rejs na pokładzie tego wszechstronnego statku badawczo-wypoczynkowego zaczynają się od 3,295 $. Co Wy na to? Tutaj możecie poznać więcej szczegółów i zarezerwować bilety.

źródło: Scenic USA