Jason Mamoa inspiruje do prowadzenia życia pełnego przygód i miłości

Jason Mamoa inspiruje do prowadzenia życia pełnego przygód i miłości

W ostatnich latach Jason Mamoa stał się idolem, a wręcz mentorem wielu osób, które pragną od życia czegoś więcej. Aktor znany z "Gry o Tron" wydaje się być ucieleśnieniem człowieka, który żyje jak chce, kocha wolność, a na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę. I to o tym właśnie opowiada siedmiominutowy film pod tytułem "Canvas Of My Life", którym chcemy się z wami dziś podzielić. Produkcja powstała jako reklama spodni marki Carharrt. Gwarantujemy jednak, że ani przez chwilę nie pomyślicie o reklamowanym produkcie. Już od pierwszych sekund urzeka historia, którą Jason dzieli się z widzami. Poznajemy jego mamę, żonę, dzieci. Słuchamy o tym, co go ukształtowało i jakie wartości chce przekazać swojej rodzinie. Ten film to przede wszystkim przepiękny dowód na to, jaką siłę może mieć dobrze opowiedziana historia. Przekonajcie się sami, czas się zainspirować!

Obraz mojego życia - Jason Momoa

Dzisiaj chcę Was zaprosić do obejrzenia 7 minutowego filmu, w którym wykorzystano storytelling. Kiedy będziecie go oglądać zwróćcie uwagę na narrację, na to jak świetnie jest zbudowana, na emocje przekazywane przez jej bohatera. Zwróćcie uwagę na samo zakończenie tej historii, które zamyka całość w pięknej symbolice. Zwróćcie uwagę na zdania wynikające z siebie, które powodują, że narracja płynnie przechodzi do kolejnego swojego fragmentu. Takie filmy zmieniają świat na lepsze. Są autentyczne. Storytelling jest tu widoczny nie tylko w samej konstrukcji słów – spójrz na obrazy, które także opowiadają. Cały film został przetłumaczony przez Małgosię Mazurek. Chcecie więcej takich przykładów ? Na pewno będziemy je publikować w naszej grupie, która za chwilę się otworzy więc jeśli chcesz sobie zaklepać miejsce – zapisz się do niej już dzisiaj: https://www.facebook.com/groups/483441551989880/

Opublikowany przez Statek St - 38 Marta Idczak na 4 stycznia 2018

Wersję z polskim tłumaczeniem przygotowanym przez Małgorzatę Mazurek znaleźliśmy na stronie Statek St - 38 Marta Idczak. Dziękujemy autorkom za podzielenie się tą piękną historią z innymi. Tymczasem, jeżeli chcielibyście obejrzeć oryginalną wersję filmu, znajdziecie ją poniżej.

źródło: Statek St - 38 Marta Idczak