PITTA to urządzenie, które w kilka sekund zmienia się z kamery sportowej w drona

PITTA to urządzenie, które w kilka sekund zmienia się z kamery sportowej w drona

PITTA wygląda jak przedmiot wyjęty prosto z "Gwiezdnych Wojen", a biorąc pod uwagę jego funkcje, można śmiało stwierdzić, że został skonstruowany w odległej galaktyce. Na szczęście PITTA to ziemski dron, który nie tylko potrafi latać. Urządzenie jest doskonale przygotowane do poruszania się w powietrzu i nagrywania wideo. Wyposażone jest też w szereg cech, takich jak tryb automatycznego śledzenia, funkcję rozpoznawania terenu i zdolność orbitowania.

Dron można także zamontować na wybranej powierzchni i wykorzystać w dowolny sposób.? Po umieszczeniu go na podstawce ładującej otrzymamy kamerę monitorującą domu, z której obraz przekazany zostanie do naszego telefonu. Gdy przytwierdzimy go do urządzenia z kamerą sportową, możemy go używać tak, jakbyśmy korzystali z GoPro.

Dron PITTA jest lekki i kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca, a jego montaż nie jest uciążliwy, dlatego można go zabrać ze sobą w każde miejsce, w którym czeka nas przygoda lub z powodzeniem korzystać z niego w domu lub biurze. Jeżeli widzielibyście taki gadżet w swojej kolekcji, sprawdźcie kampanię PITTA na Kickstarterze. Obecna cena drona to 249 dolarów.

źródło: Kickstarter