Na Airbnb możecie wynająć wieżę obserwacyjną z widokiem na góry i las

Na Airbnb możecie wynająć wieżę obserwacyjną z widokiem na góry i las

Zanim wynaleziono satelity, kamery i zaczęto używać samolotów do patrolowania okolicy, najlepszym sposobem na wypatrywanie pożarów lasów i innych zagrożeń, był punkt widokowy wznoszącej się 12 metrów nad ziemią wieży US Forest Service. Wzniesione na początku XX wieku, wieże te zlokalizowane były w małych górskich miastach i stanowiły jedyną źródło informacji o potencjalnym niebezpieczeństwie. Teraz, prawie 100 lat później, te zabytkowe, drewniane kabiny służą jako egzotyczne miejsca noclegowe, które można wynająć przez Airbnb.

Summit Prairie Lookout Tower znajduje się na terenie o powierzchni 160 akrów w południowym Oregonie i oferuje nowoczesny zestaw udogodnień z niczym niezakłóconym widokiem na otaczający las Umpqua National Forest. Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do pomieszczenia zaaranżowanego na apartament jest pokonanie czterech kondygnacji schodów i podniesienie ciężkiej klapy, która służy jako drzwi.

Po dotarciu do środka, goście znajdą duży, zaprojektowany na otwartym planie pokój z w pełni wyposażoną kuchnią, grzejnikiem, łóżkami dla gości oraz około 8-metrowym tarasem z prysznicem na świeżym powietrzu. Kanapy w kabinie można przekształcić w sypialnie, a składana drabina na suficie prowadzi do prywatnego pokoju na szczycie wieży widokowej.

Co sądzicie o kolejnym nietypowym miejscu do wynajęcia, które można znaleźć na Airbnb?

źródło: Airbnb

sznyt tygodnia

Maserati wypuści limitowaną edycję SUV-ów o mocy 590 KM 1
Maserati wypuści limitowaną edycję SUV-ów o mocy 590 KM
Polski plakat - towar eksportowy na wagę złota 2
Polski plakat - towar eksportowy na wagę złota
Morgan Motor Company wypuści osiem ręcznie skręcanych Aero GT 3
Morgan Motor Company wypuści osiem ręcznie skręcanych Aero GT
Tak wygląda Rolls-Royce Phantom VIII po tuningu 4
Tak wygląda Rolls-Royce Phantom VIII po tuningu
BMW jak Netflix. Producent ogłosił program subskrypcyjny 5
BMW jak Netflix. Producent ogłosił program subskrypcyjny

najnowsze