Twoje buty mogą błyszczeć, dzięki sznurówkom z czystego złota z 19 000 dolarów

Twoje buty mogą błyszczeć, dzięki sznurówkom z czystego złota z 19 000 dolarów

Widzieliśmy już wiele rzeczy zrobionych ze złota. Ba! Pisaliśmy wam nawet o pączku i innych potrawach pokrytych jadalnymi płatkami tego szlachetnego kruszcu. Dlatego informacja o tym, że istnieją sznurówki do butów, wykonane z 14-karatowego złota, nie zszokowała nas tak bardzo. Za to ich cena wprawiła nas w lekkie osłupienie. Marka Mr. Kennedy życzy sobie za swój (a jakże!) limitowany produkt 19 000 dolarów.

Interesujące jest to, że Mr. Kennedy zaprezentował światu swoją ekstrawagancką propozycję już kilka lat temu, wywołując wówczas mieszane reakcje ze strony opinii publicznej. Jedni chwalili za pomysłowość, drudzy twierdzili, że to zwykła fanaberia, a jeszcze inni nie mogli się powstrzymać o kpin. Domyślacie się pewnie, że tych kpiących i negatywnie nastawionych było więcej. Jakimś cudem, Mr. Kennedy wciąż ma w swojej ofercie najbardziej luksusowe sznurówki świata i nic nie wskazuje na to, by marka miała z nich zrezygnować.

Według opisu ze strony internetowej Mr. Kennedy, sznurówki zostaną dostarczone do klienta przez ochronę, z dożywotnią gwarancją i "zawiązane w każdym miejscu świata". Zastanówcie się kiedy ostatni raz ktoś coś dla was zawiązał, o sznurówkach nie wspominając? W świetle tej informacji, 19 000 dolarów nie wydaje się już tak dużą sumą, prawda? Jeżeli z jakichś powodów wciąż nie jesteście przekonani, marka przygotowała tańszą, srebrną wersję sznurówek za 3000 dolarów. Dobre i to..

źródło: Luxerytrump