Stół do piłkarzyków od Hermes jest wart 68 000 dolarów

Stół do piłkarzyków od Hermes jest wart 68 000 dolarów

Samochód czy stół do piłkarzyków? Cóż, niektórzy nie muszą wybierać i właśnie z myślą o takich osobach francuska marka Hermes przygotowała swoją ekstrawagancką propozycję. Luksusowy dom mody od dawna ma w swojej ofercie linię z przedmiotami codziennego użytku, którym nadaje ultraluksusowego charakteru. Stół do gry w piłkarzyki jest jedną z wielu zaskakujących rzeczy, na które można trafić przeglądając stronę internetową marki.

Stół prezentuje się bardzo elegancko. Nawet figurki do gry ubrano w jedwabne stroje! Konstrukcja mebla wykonana jest z drewna klonowego pokrytego cielęcą skórą Swift, wykorzystywaną przez Hermes do produkcji innych akcesoriów. Stół wykonano z niezwykłą starannością, używając do tego różnych technik zszywania i polerowania skóry. Efekt naprawdę robi wrażenie.

Stół kosztuje 68 300 dolarów. To cena, która może przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej dziwi fakt, że klienci nie mają możliwości wprowadzenia zmian do projektu. Hermes nie daje szansy na ubranie graczy w koszulki reprezentacji innych krajów. Jesteśmy jednak pewni, że znajdą się chętni na zakup tego oryginalnego dodatku, bez konieczności robienia wyrzeczeń.

źródło: Hermes

sznyt tygodnia

najnowsze