Gigi Hadid zaprojektowała kolekcję butów z misją dla marki Stuart Weitzman

Gigi Hadid zaprojektowała kolekcję butów z misją dla marki Stuart Weitzman

Stuart Weitzman po raz drugi zaprosił do współpracy Gigi Hadid. Po sukcesie pierwszej kolekcji butów zaprojektowanych przez modelkę, przyszła kolej na kolejną kapsułową linię - tym razem Gigi postawiła na bardzo popularny w ostatnim czasie model butów typu mules. Dwa modele zostały ozdobione motywem "evil eye". Sama modelka przyznaje, że z racji swoich palestyńskich korzeni, ten chroniący przed negatywną energią symbol, był od dziecka obecny w jej życiu, dlatego naturalne było dla niej sięgnięcie po taką inspirację.

Poprzednia współpraca obuwniczej marki i modelki przyniosła także dużo dobrego. Część dochodów ze sprzedaży kolekcji została przekazana fundacji Pencil Of Promise, która zajmuje się budowanie szkół w krajach rozwijających się. I tym razem strony zobowiązały się do przekazania 105 000 dolarów na wybudowanie trzech szkół w Ghanie, Guatemali i Laosie.

Model "eyeloeve" kosztuje 498 dolarów, a "eyelovemore" 598 dolarów. Jeżeli chcecie sprawić sobie praktyczne obuwie, zaprojektowane przez samą Gigi Hadid, a do tego zrobić coś dobrego dla innych, sprawdźcie dostępność kolekcji na stuartweitzman.com.

źródło: Stuart Weitzman

sznyt tygodnia

najnowsze