Lamborghini i prywatny samolot w stylu Air Force 1. Tak Nike świętuje urodziny kultowego modelu

Lamborghini i prywatny samolot w stylu Air Force 1. Tak Nike świętuje urodziny kultowego modelu

Nike obchodzi w tym roku 35 urodziny modelu Air Force 1. Z tej okazji powstało już kilka odsłon butów we współpracy z innymi markami, które chciały przyczynić się do celebracji kultowego modelu we własnym stylu. Najnowsza kolaboracja zaszła między Nike, a Roc-a-Fella-Record, ACRONYM, Travisem Scottem, Donem-C, a efektem współpracy jest seria AF-100. To jednak nie wszystko. Do kampanii promocyjnej postanowił włączyć się niemiecki concpt store BSTN z modą streetwearową.

Spektakularny wkład BSTN w promocję linii AF-100 jest godny podziwu. Właściciele sklepu przygotowali bowiem cztery pojazdy, inspirowane modelami z kolekcji i ich projektantami. Can-Am Spyder Bike zdobią symbole ACRONYM, Mercedes-AMG G 63 oddaje projekt Just Dona, Travis Scott ma swoje Lamborghini Aventador, a wygląd prywatnego odrzutowca Cessna Citation XLS zainspirowany jest wkładem Roc-a-Fella.

Trzeba przyznać, że BSTN ma rozmach. Jesteśmy pewni, że po takiej akcji promocyjnej, model ze specjalnej linii AF-100 znikną z półek niemieckiego butiku w mgnieniu oka.

źródło: Dmarge

sznyt tygodnia

najnowsze