Fern Chuck Touring Bike to perfekcyjny rower na długie wyprawy

Fern Chuck Touring Bike to perfekcyjny rower na długie wyprawy

Wszyscy miłośnicy outdoorowych przygód na dwóch kółkach powinni zwrócić wzrok w kierunku tego roweru. Fern Chuck Touring Bike został zaprojektowany przez dwóch studentów z Berlina (teraz już przedsiębiorców posiadających swój mały warsztat Fern-Fahrraeder), którzy upodobanie do długich rowerowych wypraw postanowili przenieść na kolejny poziom. Ich rower ma bowiem nadawać się nawet do jazdy po pustyni.

Zbudowany przez entuzjastów dwóch kółek dla entuzjastów spędzania długich godzin na rowerowych wycieczkach, ten pojazd ma wszystko czego potrzebuje ekstremalny rowerzysta. Złożony ręcznie, z najwyższą starannością rower wyróżnia się 26-calowymi oponami, tylną przerzutką Shimano XT i tradycyjnymi hamulcami tarczowymi. W dodatku ci, którzy wsiadają na rower z zamiarem wybrania się na naprawdę długą i wyczerpującą wycieczkę, mogą bez problemu zawiesić kilka lekkich toreb od Gramm Tourpacking i zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne na trasie. Rower ma też uchwyty na trzy bidony.

Chuck Touring Bike to ciekawa hybryda między rowerem outdoorowym przeznaczonym do jeżdżenia po trudniejszych terenach, a rowerem miejskim, który zapewnia wygodę i komfort podczas dłuższych tras. Nam zdecydowani podoba się to, że pojazd z berlińskiego warsztatu jest tak wszechstronny.

źródło: Coolector

sznyt tygodnia

najnowsze