Zobaczcie Penelope Cruz jako Donatellę Versace w trailerze do drugiego sezonu American Crime Story

Zobaczcie Penelope Cruz jako Donatellę Versace w trailerze do drugiego sezonu American Crime Story

Dzięki pierwszemu sezonowi "American Crime Story" lepiej poznaliśmy historię O.J Simpsona i tego jak udało się jego obrońcom zamydlić oczy wymiarowi sprawiedliwości. Druga część serialu będzie się skupiać wokół wydarzeń, które doprowadziły do zabójstwa słynnego projektanta mody Gianni'ego Versace. Długo wyczekiwany trailer nowego sezonu ujrzał światło dzienne w przerwie reklamowej podczas ostatniego odcinka "American Horror Story: Cult". Za obie produkcje odpowiedzialny jest Ryan Murphy.

"American Crime Story: The Assassination Of Gianni Versace" od początku budził spore kontrowersje. Najpierw w rolę Donatelli miała wcielić się Lady Gaga, potem wybór padł na Penelope Cruz, której metamorfozy w platynową blondynkę szczególnie ciekawe były plotkarskie magazyny. W serialu zobaczymy także Ricky'ego Martina, grającego partnera projektanta. Z kolei w głównego bohatera wcielił się Edgar Ramirez, do złudzenia przypominający Versace.

Drugi sezon "American Crime Story" wystartuje 17 stycznia 2018 w stacji FX, a niedługo potem trafi na platformę Netflix.

sznyt tygodnia

najnowsze