The Rhake to idealny, wodoodporny plecak do miasta i na wyprawę

The Rhake to idealny, wodoodporny plecak do miasta i na wyprawę

Jesteś aktywny, cały czas się przemieszczasz, a w plecaku musisz zmieścić mnóstwo potrzebnych rzeczy łącznie z laptopem i innymi sprzętami? Denerwuje cię, że żaden plecak nie ma wystarczającej ilości przegródek i kieszeni? Wolałbyś oszczędzić sobie szukania potrzebnych rzeczy, które wrzucone luzem do jednej kieszeni, giną w  jej wnętrzu, a ty irytujesz się coraz bardziej? Jeżeli czytając te pytania ochoczo potakiwałeś, podsuwamy rozwiązanie wspomnianych problemów w postaci plecaka The Rhake, który ma odpowiednią ilość miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy, a do tego nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Wspominaliśmy już o tym, że ten 22-litrowy, zwijany plecak jest wodoodporny? Podczas gdy większość podobnych akcesoriów nie przepuszcza wody tylko od strony zewnętrznej kieszeni, The Rhake w całości pokryty jest podwójną warstwą wodoszczelnego materiału. Każda najmniejsza kieszonka zabezpieczona jest przed dopływem wody.

 

Żeby właściciel nie musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich rzeczy, zwłaszcza w zatłoczonych środkach komunikacji miejskiej, wszystkie cztery większe kieszenie zostały wyposażone w zamki YKK AquaGuard. Plecak posiada także specjalny rękaw na laptopa o przekątnej ekranu 15 lub 17 cali.

Zobaczcie, ile można zmieścić do plecaka stworzonego przez markę Mission Workshop. To chyba całkiem przyzwoita propozycja jak na cenę 365 dolarów?

źródło: Hiconsumption

sznyt tygodnia

najnowsze