Maserati i Bulgari łączą siły, by zaprezentować przepiękny zegarek w wersji eleganckiej i sportowej

Maserati i Bulgari łączą siły, by zaprezentować przepiękny zegarek w wersji eleganckiej i sportowej

Co się stanie kiedy dwie renomowane, włoskie marki połączą siły? Powstanie przepiękny i stylowy zegarek, w który życie tchnęło Bulgari, a inspirację dla designu zaoferowało Maserati. Bulgari Octo Maserati Mono-Retro dostępny jest w dwóch wersjach: GranLusso oraz GranSport. Tarcze w obu wersjach, zostały zaprojektowane w taki sposób, by przypominały obrotomierz w samochodach Maserati.

Naturalnie, GranSport to bardziej casualowy wariant, natomiast GranLusso, wyróżnia się 18-karatową kopertą z różowego złota. Zegarek działa w oparciu o automatyczny mechanizm BVL 262, który widoczny jest przez lekko zabarwioną, tylną obudowę z szafirowego szkła.

GranSport będzie mogło zakupić jedynie 30 pierwszych klientów, którzy w pierwszej kolejności zdecydują się na postawienie w garażu nowego Maserati GranTurismo lub GranCabrio. Wydając pokaźną kwotę na takie auto, 12 800 dolarów za zegarek do kompletu, nie powinno być wielkim wyrzeczeniem.

GranLusso będzie dostępny w butikach Bulgari za cenę 30 700 dolarów. Posiadanie Maserati nie jest wymogiem przy kupnie tego modelu, ale nie sądzicie, że sam zegarek to tym wypadku jednak trochę za mało?

źródło: Bulgari