Superfly GT 42 to futurystyczna superłódź, w której zmieści się cała rodzina

Superfly GT 42 to futurystyczna superłódź, w której zmieści się cała rodzina

Poznajcie projekt Red Yacht Designs, który w życie wcieliła skandynawska firma konstrukcyjna Flying Flipper - Superfly GT 42. Trzeba przyznać, że to godna nazwa dla tej niesamowitej motorówki, której silnik osiąga moc 1880 KM. Zaprezentowana podczas Cannes Yachting Festival, zrobiła wrażenie nie tylko dzięki swojej szybkości, ale także dzięki połączeniu futurystycznego designu, przywodzącego na myśl łódź podwodną z niesamowicie komfortowymi i przestronnymi wnętrzami.

Dach zrobiony jest w ogromnej mierze ze szkła, co umożliwia wpadanie promieni słonecznych. Jego część można także odsłonić i oddać się wdychaniu morskiej bryzy. To oczywiście przy mniejszych prędkościach. Cały projekt wykonany jest z lekkiego włókna węglowego, co na pewno pomaga w rozwinięciu maksymalnie 65 węzłów.

W środku znajdziemy mnóstwo miejsca dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. W kabinie kapitana króluje wielkie, podwójne łóżko. Mamy też przestrzeń do wspólnego spędzania czasu oraz pokój z osobnymi łóżkami, a także pokaźnych rozmiarów łazienkę.

Zobaczcie jak Superfly GT 42 prezentuje się w całej okazałości.

źródło: Designboom