Hotel pod gwiazdami w kształcie balonu oferuje niezapomniane przeżycia w środku islandzkiego lasu

Hotel pod gwiazdami w kształcie balonu oferuje niezapomniane przeżycia w środku islandzkiego lasu

Jeżeli chodzi o wynajdywanie najdziwniejszych miejsc noclegowych świata, możecie na nas liczyć. Tym razem prezentujemy wam namiot w kształcie balonu, który znajduje się w środku lasu niedaleko Reykjaviku. Jeżeli zatem kiedykolwiek usłyszeliście, że powinniście wyjść ze swojej strefy komfortu i przestać żyć w sztucznie napompowanym balonie, macie szansę udowodnić krytykom, że nie mają racji, a mieszkanie w balonie, to świetna sprawa. Przynajmniej na Islandii.

Przekraczając wejście Buubble Hotel musicie liczyć się z tym, że całkowicie rezygnujecie z internetu, a w środku znajdziecie tylko najpotrzebniejsze rzeczy. To wszystko po to, by goście naprawdę mogli odpocząć o zgiełku miasta i technologicznego szumu. Najważniejszy jest czas, spędzony z drugą połówką w hotelu pod gwiazdami.

Nawet lokalizacja trzymana jest w tajemnicy do czasu, aż ktoś nie zarezerwuje terminu. Buubble Hotel oferuje pięć namiotów, które wyposażone są w lampę, podwójne łóżko i system cichej wentylacji, która ogrzewa wnętrze podczas ostrych islandzkich zim, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia powietrza.

Zastanawiacie się co z prywatnością w transparentnym namiocie? Balony rozlokowane są w dużej odległości od siebie, a przestrzeń między nimi zasłaniają gęsto rosnące drzewa, więc romantyczne gesty wciąż są mile widziane. Przewidziane są także większe namioty dla rodzin z dziećmi. Nie spodziewajcie się natomiast room servicu. Jedzenie i napoje należy zapewnić sobie samodzielnie. Tę drobną niedogodność powinna jednak wynagrodzić możliwość podziwiania Zorzy Polarnej z absolutnie niezwykłego miejsca.

Ceny za pokój w Buubble Hotel zaczynają się od 295$.

 

źródło: Buubble Hotel