Paper Trails – tam gdzie muzyka spotyka design

Paper Trails - tam gdzie muzyka spotyka design

Założyciele Paper Trails, jako fani festiwali muzycznych od zawsze chcieli ułatwić sobie coroczne planowanie przygód. Oprócz tego, pragnęli także przemycić trochę festiwalowej atmosfery do domowych wnętrz. I właśnie wtedy narodził się pomysł na markę. Ich mapy nie tylko ułatwią planowanie wyjazdów ze znajomymi. Wyobraźcie sobie ciągłe powracanie wspomnieniami do najlepszych muzycznych chwil, które już przeżyliście razem z przyjaciółmi. Dzięki tym mapom możecie na nowo przeżywać emocje towarzyszące wam podczas festiwali. Wystarczy tylko, że spojrzycie na swoją ścianę.

Mapy Paper Trails to zbiór starannie zaprojektowanych produktów, które pomogą wam zaplanować nie tylko wyjazdy na polskie festiwale. Z nimi przemierzysz całą elektroniczną Europę lub trafisz na najstarsze festiwale muzyczne w Wielkiej Brytanii.

Każda mapa to subiektywny wybór zespołu Paper Trails, a każdy z festiwali otrzymuje własną, zaprojektowaną od zera, ikonę. Dodatkowo, z każdej mapy dowiecie się kilku ciekawostek na temat danego regionu festiwalowego - czy dominują tam festiwale plenerowe, a może multi-venue? Która pora roku obfituje w wydarzenia muzyczne? Od jak dawna istnieje tam dany rynek festiwalowy? Wszystko to zapakowane w estetyczny design, zaprezentowany na jednym z najlepszych jakościowo papierów, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Mapy Paper Trails dostępne są w sklepie online, ale marka pojawia się także ze swoimi produktami w różnych lokalizacjach, ostatnio w warszawskiej kawiarni STOR. Właściciele firmy zapowiadają, że w przyszłości planują więcej podobnych inicjatyw.

Sami chętnie udekorowalibyśmy swoje wnętrza jednym z plakatów. Wciąż nie możemy tylko zdecydować się, z którego mamy najbardziej przyzwoite wspomnienia. Tymczasem trzymamy kciuki za rozwój Paper Trails.

źródło: Paper Trails