Embraer Manhattan Jet – prywatny samolot, którym dziś latałby Gatsby

Embraer Manhattan Jet - prywatny samolot, którym dziś latałby Gatsby

Gdyby Jay Gatsby żył w 2017 roku, jego słynne imprezy z pewnością odbywałyby się na pokładzie tego samolotu. Manhattan został zaprojektowany w hołdzie dla słynnej dzielnicy Nowego Jorku, a w swoich wnętrzach kryje wiele nawiązań do stylu Art Deco. Wejść do samolotu ozdobione jest freskami, przypominającymi te znajdujące się w lobby Empire State Building. Także panele w głębokim mahoniowym drewnie, złote i mosiężne elementy oraz inspiracje stylem lat 20-tych, przywodzą na myśl przepych znany z filmów o życiu bogatych Nowojorczyków.

Goście samolotu mogą przyjemnie spędzić czas i napić się drinka w The Cloud Club - loży zaprojektowanej na podobieństwo budynku Chryslera. Niezwykłym elementem pokładu jest także panoramiczne okno, którego design zainspirowały projekty Jeana - Michaela Franka.

Szczęściarze, którzy będą mieli szanse podróżować na pokładzie tego wartego 80 mln dolarów prywatnego jeta, zjedzą wykwintną kolację w Crystal Room. Przestrzeń pozwala na ugoszczenie sześciu osób i zapewnienie im prywatności podczas delektowania się wyborną kuchnią.

Pamiętajcie żeby zaprosić nas na krótki lot, kiedy już napatrzycie się na niesamowite zdjęcia Manhattan Jet i postanowicie podążyć za marzeniami o byciu ekscentrycznym milionerem, o tajemniczej tożsamości, który ponad wszystko uwielbia imprezować i uwodzić cudze żony.

Źródło: www.embraerexecutivejets.com